*** POBIERZ APLIKACJĘ ***

Mobilna  aplikacja fitlinefood jest pierwszą na świecie aplikacją, której zadaniem jest nauka zdrowych nawyków żywieniowych bez liczenia kalorii.

Na czym polega ta metoda ?

Większość z Was chcących zrzucić zbędne kilogramy zaczyna od liczenia kalorii, co w późniejszym etapie doprowadza do obsesji jedzenia. Jako przeciwnik diet redukcyjnych i liczenia kalorii postanowiłam utworzyć aplikację, której zadaniem jest dobór surowców  o odpowiedniej ilości mikro i makro elementów. Aplikacja uczy nas jak jeść zdrowo, ze smakiem, do syta, jednocześnie pozwalając na małe co nie co.  Dostarczanie odpowiedniej ilości związków odżywczych powoduje: brak łaknienia na słodycze, w tym wszystkich sztuczności, brak głodu i zachcianek, stabilizację organizmu, zapewnienie energii i witalności, poprawę jakości skóry i włosów, doprowadzenie do utraty zbędnych kilogramów  w bezpieczny sposób, nauczenie się zdrowych nawyków.

Jak działa aplikacja ?

Aplikacja podzielona jest na dwie grupy:

Pierwszą stanowią pacjenci poza bazą (czyli osoby, których nigdy nie widziałam ;). W tym przypadku zainteresowana osoba uzupełnia kwestionariusz i na tej podstawie zostają ustalone: godziny, posiłki, rodzaje posiłków- ustalony plan żywieniowy. Dopóki w kwestionariuszu nie zmienimy danych, główny plan pozostaje bez zmian, natomiast  surowce są wymienne. Funkcja ta została wprowadzona po to aby każdy z pacjentów czuł się swobodnie, niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdzie…. a sytuacji kiedy popełniamy błędy żywieniowe może być sporo. Począwszy od spotkania z przyjaciółmi, kończąc na imprezie zakrapianej alkoholem. Na takie wypadki również mam rozwiązanie. Istnieje możliwość dodawania posiłków niezdrowych, tak abyśmy mieli podgląd na cały dzień. Na następny dzień ilość mikro i makroelementów zostanie dopasowana w taki sposób aby uzupełnić brakujące związki w organizmie. A to wszystko bez liczenia kalorii!

Druga grupą są moi pacjenci, którzy korzystają z wizyt face to face. Zasada korzystania jest taka sama tylko z tym wyjątkiem, że nie muszą wypełniać formularza. Ich dane z planem żywieniowym są już zatwierdzone. Pacjenci dostają hasło, dzięki któremu logują się do swojego profilu.

Fantastyczne jest to, że mam podgląd do planu żywieniowego, do posiłków jakie zostały zjedzone u wszystkich osób zarejestrowanych w bazie. A więc moi pacjenci, którzy korzystają z  aplikacji tam zapisują to co jedli, a osoby które korzystają tylko z aplikacji, a chcą skorzystać z wizyty face to face, przychodzą i podają swoje ID.

Mam nadzieje, że to rozwiązanie przypadnie Wam do gustu !!!!!!!

LINKI

1) Pobieranie
2) Płatności
3) Usuwanie subskrypcji

Komentarze

komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *