• Masz pytania?
  • Phone +48 781 994 306
  • asia@fitlinefood.pl
  • Szczecin, ul. Zygmunta Krasińskiego 10

O mnie - Joanna Śledziona - zielarz online, dietetyk online - najlepsze zioła

Joanna Śledziona

– dietetyk Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia- ukończone studia podyplomowe
– zielarz Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych – uzyskanie certyfikatu z uprawnieniami państwowymi
– mgr inż. technolog żywności Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
– inż. towaroznawca żywności Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

– kurs hirudoterapii akredytowany przez Towarzystwo Hirudoterapeutyczne oraz Rosyjską Akademię Hirudoterapii w Saint Petersburgu. Kurs zakończony egzaminem państwowym

– szkolenie School of insulinresistance therapy – SOIT

– szkolenie ” Immunodiagnostyka nadwrażliwości pokarmowej  i praktycznym zastosowaniem testów diagnostycznych”

Od zawsze to co robię, to czego się uczę, to w jakim kierunku idę związane jest zjedzeniem. Połączenie różnych z pozoru dziedzin umożliwiło mi stworzenie własnej terapii. Terapia ta polega na stworzeniu schematu żywieniowego, który dostosowany jest indywidualnie do potrzeb każdego z nas. W taki sposób, aby stał się w przyszłości naszym nowym stylem życia, który jest zdrowy ale daję nam poczucie wolności a co za tym idzie jest elastyczny i możemy go dostosować do różnych sytuacji, które mogą nas spotkać i które chcemy aby nas spotkały np. impreza, wyjazd.

Dodatkowo wykorzystuje moc ziół, które idealnie wpływają na cały nasz organizm: zewnętrznie i wewnętrznie.

 

Jak pracuję ?

Zgłaszając się do mnie musisz pamiętać, że działam w sposób niekonwencjonalny. Jestem przeciwniczką diet i liczenia kalorii. W dzisiejszych czasach pełnych pospiechu nie mamy na to czasu. W dzisiejszych czasach pełnych sztuczności powinniśmy powrócić do natury i wsłuchać się czego potrzebuje nasz organizm. Aby to uzyskać musimy mieć odpowiednią podstawę, która zapewni nam odpowiednią ilość energii jaką musi uzyskać nasz organizm w ciągu całego dnia. Tą podstawa jest schemat żywieniowy, który stanowi kompozycje wszystkich grup żywieniowych. Poddając się tej terapii tworzymy nasz nowy styl życia, który jest elastyczny, dostosowany do każdej sytuacji.

Nie stosujemy żadnych suplementów czy spalaczy. Dodatkowo nasz organizm mineralizujemy ziołami, które odtoksyczniają, poprawiają wewnętrzną kondycje organizmu, niwelują choroby odżywieniowe, wpływają na metabolizm.

Koniec z dietami, ograniczeniami, liczeniem kalorii. Masz się czuć wolny, najedzony, być zdrowy i sexowny.

Dlaczego warto?

Stosowane niekonwencjonalne metody, oparte na schemacie żywieniowym i ziołach, poparte doświadczeniem naukowym, zdobytym w różnych dziedzinach związanych z żywnością i połączonych ze sobą daje nam 100% skuteczności.

Wizyty on-line

Porady dietetyczne udzielane przez skype lub telefonicznie z funkcją video. Korzystanie z tego typu wizyt gwarantuje stały kontakt a tym samym opiekę nad pacjentem, któremu odległość uniemożliwia bezpośrednie spotkania.

Nowatorski schemat żywienia

Puzzle żywieniowe ułożone są w taki sposób aby w pełni uzupełniać nasze zapotrzebowanie pod kątem mikro i makroelementów. Ułożenie puzzli polega na odpowiednim skomponowaniu grup żywieniowych tak aby pokryły całodniowe zapotrzebowanie energetyczne.

Mieszalnia ziół

Zapisujemy mieszankę ziół dostosowaną do potrzeb organizmu. Zioła zapisywane są w celu mineralizacji organizmu, przyśpieszenia metabolizmu, polepszenia tekstury skóry, pozbycia się cellulitu, zamknięcia kubków smakowych oraz wszelkich zdrowotnych potrzeb.

Masz pytania?

Chcesz o coś zapytać, coś Cię interesuje?